O NAS

O nas

OGRODY MARZEŃ Piotr Malinowski to nowoczesna, kreatywna i prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nieustannie stawiamy sobie nowe cele i wyzwania, dążąc przy tym do perfekcji.
Dokładamy wszelkich starań, żeby piękny krajobraz towarzyszył Państwu przez wiele lat. Wszystkie prace – począwszy od ukształtowania terenu, przez układanie trawy, po stworzenie pięknych, niepowtarzalnych kompozycji roślin oraz budowę małej architektury wykonujemy profesjonalnie, wykorzystując doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o materiały wysokiej jakości, przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Ogrodnictwo to nie tylko nasz sposób na życie, ale przede wszystkim nasza pasja. Zadowolenie naszych klientów jest głównym celem działalności. Państwa radość z posiadania estetycznego terenu przydomowego, to nasz sukces. Dokładamy więc wszelkich starań, aby wykonane przez nas ogrody zaspokajały potrzeby najbardziej wymagających Klientów. W tym celu ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, jednocześnie zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami